org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@73c2f35a

Modułowe urządzenia przełączające do 40 do 160 A

ATyS M

Urządzenia przełączające Socomec pomagają zabezpieczyć dostępność zasilania przez bezpieczne przełączenie odbiorów z niestabilnego na alternatywne źródło zasilania. Szybkie przełączenie gwarantuje znakomite ograniczenie czasu przerwy w zasilaniu oraz związane z tym koszty. Integracja w jednym aparacie torów mocy oraz napędu i układów kontroli parametrów sieci oferuje wysoką wydajność i łatwość instalacji całego rozwiązania. Poznaj asortyment przełączników w zakresie do 40 do 160 A.  

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@d58e0acd

Świat przyspiesza, przyłącz się do Socomec

DIRIS Digiware to centrum innowacji technicznych, które rewolucjonizuje pomiary, wnosząc wysoki stopień elastyczności i ułatwiając podłączenia i konfigurację.
Innowacyjność rozwiązania oraz niezrównana efektywność w zakresie dokładności pomiarów i funkcjonalności sprawiają, że DIRIS Digiware jest najlepszym rozwiązaniem do pomiarów zużycia i monitorowania jakości energii elektrycznej

Poznaj nasz nowy, bezpieczny, konkurencyjny i łatwy w obsłudze przełącznik ATyS S

ATyS S oferuje wyjątkowe zalety techniczne jako element wykonawczy układu SZR w aplikacjach, w których źródłem zasilania rezerwowego jest generator, a prąd obciążenia nie przekracza 125 A (<90 kVA / 415 V AC).

Niezawodne zabezpieczenie do krytycznych zastosowań IT i przemysłowych

ZASILACZ UPS ITYS 1-10 kVA

Technologia podwójnej konwersji online, szerokie możliwości konfiguracji baterii i zaawansowane rozwiązania komunikacyjne: Zasilacz ITYS od 1 do 10 kVA zapewnia dużą dostępność, sprawność roboczą i pełne zabezpieczenie Państwa firmy na wypadek zakłóceń i awarii sieci elektrycznej.

SIRCO MC PV

Kompaktowe, bezpieczne i modułowe. Odkryj nasze nowe rozłączniki do aplikacji fotowoltaicznych.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@851c9568

Rozwiązanie oferujące dużą dostępność i jakość zasilania dla zapewnienia ciągłości działalności biznesowej

GREEN POWER 2.0 do 4 MW

Urządzenia z serii Green Power 2.0 UPS wyróżnia niezwykła sprawność energetyczna oraz wysoki współczynnik mocy, dzięki czemu stanowią wyjątkowe rozwiązanie do zasilania o znaczeniu krytycznym, zapewniające dostępność baz danych.
Urządzenia te chronią Państwa firmę zapewniając pełne zabezpieczenie przed przeciążeniami i możliwość rozwoju infrastruktury IT bez pogorszenia dostępności czy ryzyka przestojów.
Dzięki rozwiązaniom do przechowywania energii i monitorowania STS dysponują Państwo pełnymi możliwościami zapobiegania awariom, nadzorowania sieci, redukcji kosztów i ograniczenia emisji CO2.