VERTELIS WEBVIEW

WEBVIEW

Oprogramowanie monitorujące do pomiaru i analizy energii

Serwer sieciowy WEBVIEW wbudowany w mierniki DIRIS A-40 i bramki komunikacyjne (DIRIS G, DIRIS Digiware D-70, DATALOG H80/H81) zapewnia monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich pomiarów z maksymalnie 200 urządzeń i wyświetla podział zużycia energii. Identyfikuj przyczyny zakłóceń w sieci i prognozuj przestoje konserwacyjne dzięki zapisom historycznym wielu parametrów elektrycznych. Odbieraj wiadomości e-mail z alarmami ustawionymi na mierzonych parametrach. Korzystaj z WEBVIEW za pomocą przeglądarki internetowej w komputerze lub tablecie.

Zalety

Plug & Play

Możliwość szybkiej konfiguracji serwera WEBVIEW dzięki automatycznemu wykrywaniu urządzeń Socomec. Tworzenie hierarchii geograficznych i elektrycznych w celu odzwierciedlenia instalacji i procesów.

Łatwa obsługa

WEBVIEW skupia w jednym miejscu wszystkie pomiary z różnych urządzeń z pomocą przejrzystego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Ergonomiczny rozkład ekranów pozwala użytkownikom łatwo i szybko analizować parametry i zachowanie instalacji.

Różnorodność funkcji

Bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze serwer sieciowy WEBVIEW oferuje szeroki zakres funkcji, w tym monitorowanie w czasie rzeczywistym, zarządzanie alarmami i przesyłanie informacji przez e-mail, analizę wielu mediów (energia elektryczna, woda, gaz), rejestrowanie parametrów mocy i alokację zużycia według końcowego przeznaczenia i lokalizacji.