Oprogramowanie do zasilaczy UPS

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@68eb125a

LOCAL VIEW: Oprogramowanie do monitorowania zasilaczy UPS

Doskonałe oprogramowanie do monitorowania zasilaczy UPS i wyłączania systemów operacyjnych Windows, Linux i MAC OS X
LOCAL VIEW to oprogramowanie do zarządzania i monitorowania urządzeń UPS za pośrednictwem portu szeregowego USB lub RS232. Umożliwia ono automatyczne wyłączanie systemów w przypadku długotrwałych przerw w zasilaniu, zapobiegając utracie danych i uszkodzeniom systemu w sytuacjach, gdy komputer nie jest nadzorowany przez osobę obsługującą w momencie awarii zasilania. Proste oprogramowanie dostępne w wielu językach natychmiast oferuje przejrzyste, szczegółowe informacje na temat stanu urządzenia UPS, dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet użytkownicy z minimalnym doświadczeniem. Oprogramowanie LOCAL VIEW można zaktualizować przez Internet, zyskując w ten sposób najnowsze funkcje oraz maksymalny poziom ochrony komputerów, stacji roboczych i serwerów.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@353f23f

REMOTE VIEW PRO Supervision SW

System nadzoru centralnego wykorzystujący sieć Ethernet, dla zasilaczy UPS wyposażonych w interfejs WEB/SNMP

Nadzorcom systemów oraz technikom, którzy muszą kontrolować duże instalacje obejmujące wiele zasilaczy UPS, Socomec oferuje program do nadzorowania REMOTE VIEW PRO, działający w systemie Windows®.

REMOTE VIEW PRO to scentralizowany program monitorujący do zasilaczy UPS działających w sieci IP. Jest on prostszy w obsłudze i tańszy od złożonych platform NMS, zapewnia jednoczesne monitorowanie nawet 1000 urządzeń wyposażonych w interfejsy WEB/SNMP. REMOTE VIEW PRO może monitorować wszystkie zasilacze UPS w oparciu o standardowy plik RFC1628 MIB.

REMOTE VIEW PRO umożliwia jednoczesne monitorowanie na jednym ekranie, w przeglądarce internetowej przez sieć LAN lub Internet zasilaczy UPS rozlokowanych na dużym obszarze geograficznym.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@11f7f

JNC: Klienty zamykania

Klienty zamykania dla urządzeń zdalnych w sieci lokalnej
Jeżeli centralny zasilacz UPS dostarcza energii do wielu komputerów, należy zagwarantować ochronę danych na wszystkich podłączonych urządzeniach, na wypadek narażenia zasilacza UPS na warunki krytyczne, takie jak niemal całkowite rozładowanie akumulatora spowodowane długotrwałą przerwą w dostawie prądu. Można to osiągnąć, łącząc UPS z siecią LAN i instalując klienta zdalnego zamykania JNC na każdym komputerze zdalnym zasilany przez zasilacz UPS.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@452ee8ca

VIRTUAL JNC: Rozwiązanie do zamykania dla VM

Klienty zamykania do infrastruktury maszyn wirtualnych wykorzystujących MicrosoftTM Hyper-V, VMware® lub system operacyjny CITRIX XenServer.
Jeśli zasilacz UPS jest używany do zasilania hosta i klastrów, można go skonfigurować tak, by reagował na krytyczne warunki, doprowadzając do kontrolowanego wyłączenia całej infrastruktury wirtualnej. Jeśli zasilacz UPS jest podłączony do sieci LAN, klienta zamykania VIRTUAL JNC można zainstalować w infrastrukturze w ramach jednej operacji.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@fc44d3cd

STATYS XS

XS Config enable setting customisation and point-to-point monitoring for STATYS XS WEB/SNMP card is a Professional network adapter for monitoring and controlling your STATYS XS from a remote location

XS Config is a software program for managing and monitoring STATYS XS via USB or RS232 serial port. It enables quick and easy customisation of the unit parameters

The WEB/SNMP card allows direct connection of a UPS to the IPv4 or IPv6 Ethernet network, thereby enabling remote management of the UPS — with protected access — using a web browser, a TELNET interface or an NMS application via SNMP protocol. Since the connection protocols used HTTP, DHCP, SMTP, SNMP v1 and v3 and others ; it does not depend on the platform and operating system, it is extremely flexible and adaptable to all systems.

NET VISION 7: UPS WEB/SNMP Card

Profesjonalny adapter sieciowy do zdalnego monitorowania i sterowania zasilaczami UPS

Adapter sieciowy NET VISION 7 umożliwia bezpośrednie podłączenie zasilacza UPS do sieci Ethernet IPv4 i IPv6, co pozwala na zdalne zarządzanie zasilaczem – wraz z chronionym dostępem – za pomocą przeglądarki internetowej, interfejsu TELNET lub aplikacji NMS korzystającej z protokołu SNMP. Ponieważ używane protokoły połączeń (HTTP, DHCP, SMTP, SNMP v1 i v3, WOL, RADIUS i inne) nie są zależne od platformy ani systemu operacyjnego, NET VISION jest niezwykle elastycznym rozwiązaniem, które z łatwością adaptuje się do wszystkich systemów.
Oprócz możliwości kontrolowania i monitorowania, interfejs NET VISION 7 zapewnia wysoki poziom ochrony serwerów zasilanych przez UPS. W sytuacjach krytycznych można np. wyłączyć nawet 250 urządzeń zasilanych UPS-em w uporządkowanej, kontrolowanej sekwencji, zapewniając integralność danych. Zdalne wyłączanie jest gwarantowane przez klienta zamykania, który musi być zainstalowany na wszystkich komputerach wymagających automatycznego wyłączania. Klient Net Vision jest natywnie zainstalowany w niektórych systemach operacyjnych. Można też skorzystać z uniwersalnych klientów zamykania JNC lub VIRTUAL-JNC.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@ae68d3eb

NET VISION: Interfejs WEB/SNMP

Profesjonalny adapter sieciowy do zdalnego monitorowania i sterowania zasilaczami UPS
Adapter sieciowy RT VISION umożliwia bezpośrednie podłączenie zasilacza UPS do sieci Ethernet IPv4 i IPv6, co pozwala na zdalne zarządzanie zasilaczem – wraz z chronionym dostępem – za pomocą przeglądarki internetowej, interfejsu TELNET lub aplikacji NMS korzystającej z protokołu SNMP. Ponieważ używane protokoły połączeń (HTTP, DHCP, SMTP, SNMP v1 i v3, WOL, RADIUS i inne) nie są zależne od platformy ani systemu operacyjnego, NET VISION jest niezwykle elastycznym rozwiązaniem, które z łatwością adaptuje się do wszystkich systemów.
Oprócz możliwości kontrolowania i monitorowania, interfejs NET VISION zapewnia wysoki poziom ochrony serwerów zasilanych przez UPS. W sytuacjach krytycznych można np. wyłączyć nawet 250 urządzeń zasilanych UPS-em w uporządkowanej, kontrolowanej sekwencji, zapewniając integralność danych. Zdalne wyłączanie jest gwarantowane przez klienta zamykania, który musi być zainstalowany na wszystkich komputerach wymagających automatycznego wyłączania. Klient Net Vision jest natywnie zainstalowany w niektórych systemach operacyjnych. Można też skorzystać z uniwersalnych klientów zamykania JNC lub VIRTUAL-JNC.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@c781ff86

RT VISION: Karty WEB/SNMP dla NETYS RT

Adapter sieciowy do zdalnego monitorowania zasilaczy UPS z serii NETYS RT

Adapter sieciowy NET VISION umożliwia bezpośrednie podłączenie zasilaczy UPS z serii NETYS RT do sieci Ethernet, co pozwala na zdalne zarządzanie zasilaczem – wraz z chronionym dostępem – za pomocą przeglądarki internetowej, interfejsu TELNET lub aplikacji NMS korzystającej z protokołu SNMP. Ponieważ używane protokoły połączeń (HTTP, DHCP, SMTP, SNMP v1 i v3, WOL i inne) nie są zależne od platformy ani systemu operacyjnego, RT VISION jest niezwykle elastycznym rozwiązaniem, które z łatwością adaptuje się do wszystkich systemów.
Oprócz możliwości kontrolowania i monitorowania, interfejs RT VISION zapewnia wysoki poziom ochrony serwerów zasilanych przez UPS. W sytuacjach krytycznych można np. wyłączyć nawet 40 urządzeń zasilanych UPS-em w uporządkowanej, kontrolowanej sekwencji, zapewniając integralność danych. Zdalne wyłączanie jest gwarantowane przez program JNC lub VIRTUAL JNC, będący klientem zamykania, który musi być zainstalowany na wszystkich komputerach wymagających automatycznego wyłączania.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@6a987407

PDU VISION: Karty WEB/SNMP dla PDU

Adapter sieciowy do zdalnego monitorowania pionowych modułów dystrybucji zasilania (zero-U PDU)

Adapter sieciowy PDU VISION umożliwia bezpośrednie połączenie pionowych systemów PDU zero-U do sieci Ethernet za pośrednictwem protokołów HTTP, DHCP, SMTP oraz SNMP v1 i v3, by umożliwić zdalne monitorowanie.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@7965f549

Interfejs PROFIBUS

Zewnętrzny adapter Profibus do zasilaczy UPS Masterys i Delphys

Zewnętrzny adapter PROFIBUS umożliwia podłączenie zasilaczy UPS z serii Masterys i Delphys do sieci Profibus.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@9260c46e

STATYS: Interfejs Ethernet

Zintegrowany interfejs Ethernet dla urządzeń Statys

Systemy transferu statycznego Statys mają zintegrowany interfejs Ethernet, który pozwala na zdalne monitorowanie za pośrednictwem protokołów HTTP, DHCP, SMTP, MODBUS TCP i SNMP v1.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@9a01a492

INTELLIGENT iPDUs: Interfejs Ethernet

Zintegrowany interfejs Ethernet do urządzeń iPDU

Inteligentne systemy dystrybucji energii Socomec iPDU są wyposażone w zintegrowany interfejs Ethernet, który pozwala na zdalne monitorowanie i sterowanie poszczególnymi gniazdami oraz wykorzystanie energii z obciążeniem, wykorzystując do tego protokoły HTTP, DHCP, SMTP oraz SNMP v1 i v3.

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@bb765f6c

Interfejs JBUS/MODBUS

Wspólnym protokołem zasilaczy UPS firmy Socomec.
Wspólnym protokołem zasilaczy UPS firmy Socomec jest JBUS/MODBUS. JBUS / MODBUS to protokół skonfigurowany z konkretnymi informacjami adresowymi i skuteczną organizacją danych (na przykład stanami pracy, alarmami i pomiarami). Ten protokół jest dostępny poprzez port RS232 lub RS485, w zależności od modelu zasilacza UPS, lub w niektórych przypadkach przez TCP (za pośrednictwem opcjonalnego interfejsu).

org.jahia.services.content.JCRValueWrapperImpl@74537319

Interfejs BACNET

Adapter BACNET do zasilaczy UPS

Interfejs BACNET pozwala na podłączenie zasilaczy UPS z serii MASTERYS i DELPHYS do sieci BACNET w celu zarządzania BMS.